Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 65 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید تجهیزات پارکینگی و وسایل ایمنی پارکینگ درجه1 - فرتو ترافیک

خرید تجهیزات پارکینگی و وسایل ایمنی پارکینگ درجه1

وسایل ایمنی پارکینگ، خرید تجهیزات پارکینگی و وسایل ایمنی پارکینگ اعم از استوپر یا استاپر پارکینگ یا کار استاپر و سرعتگیر و ضربه گیر لاستیکی ستون و محافظ ستون پارکینگ و دیگر انواع لوازم و تجهیزات پارکینگ عمومی ازطریق شرکت تجهیزات پارکینگ دروب سایت شرکت امکانپذیرشده است.

جهت دریافت لیست قیمت جهت خرید لوازم پارکینگ همچون قیمت استوپر پارکینگ و شبرنگ پارکینگ در تهران مشهد اصفهان و دیگر نقاط کشور میتوانید با مجموعه ترافیک ساز تماس بگیرید.

در ادامه به معرفی جندنمونه از این وسایل ایمنی پارکینگ میپردازیم.

وسایل ایمنی پارکینگ

  • جداکننده پلاستیکی نمونه پیشنهاد شده جهت خرید تجهیزات پارکینگی

نمونه دیگر از تجهیزات پارکینگی مورد استفاده در انواع پارکینگهای خانگی و عمومی ، طبقاتی و مکانیزه جداکننده پلاستیکی میباشد.

جدا کننده ها از جنس پلاستیکی و لاستیکی میباشند که در طولهای 1متری و 0.5 متری قابل ارائه میباشند.

 

وسایل ایمنی پارکینگ

وسایل ایمنی پارکینگ

 

وسایل ایمنی پارکینگ

وسایل ایمنی پارکینگ


شرکت تجهیزات پارکینگ

با استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات پارکینگ ، نوع کاربری پارکینگ، ایمنی و زیبایی محل پارکینگ ساختمان را میتوانید بسیار بالاببرید. شرکت فرتو ترافیک با تولید انواع تجهیز پارکینگ از قبیل استاپر پارکینگ، ضربه گیر دیوار پارکینگ، تجهیزات مزاحمت پارکینگی، تجهیزات رمپ پارکینگ و انواع رنگ مناسب برای خط کشی پارکینگ در خدمت مشتریان خود می باشد. ارتقا سطح ایمنی در مکان های پر رفت و آمد به خصوص تجهیزات پارکینگ عمومی در اولویت بسیاری قرار دارد. ما مفتخریم بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با نازلترین قیمت به دست مشتریان خود برسانیم. استاپر های پارکینگی یکی ازپر فروش ترین محصولات ما به شمار می آید. در واقع کار استاپر پارکینگ جلو گیری از به حرکت در آمدن خودرو ها برای امنیت بیشتر در پارکینگ ها استفاده می شود. قیمت استوپر پارکینگ بستگی به نوع و جنس استاپر دارد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از قیمت این محصول به لیست قیمت های ما بر روی سایت مراجعه کند. همچنین می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و از قیمت های به روز محصولات شرکت فرتو ترافیک مطلع شوید.

وسایل ایمنی پارکینگ


خرید استاپر پارکینگ

در حال حاضر در اکثر پارکینگ ها و یا اماکن تعیین شده برای توقف ماشین ها نیاز است که برای ایمنی و محافظت از ماشین ها از وسایل ایمنی پارکینک استفاده کرد. در واقع به این گونه که به وسیله یک سری از تجهیزات ترافیکی فاصله ما بین ماشین ها و دیوار ها جدا می شود تا امنیت ماشین ها در هنگام پارک کردن بالاتر برود به این وسایل نیز  استوپر های پارکینگی گفته می شود. برای خرید استاپر پارکینگ با  راحت ترین و مطمئن ترین روش ممکن کافیست تا همی حالا با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید.
وسایل ایمنی پارکینگ
1

  1. سلام. همه میتونن با استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات پارکینگ ، نوع کاربری پارکینگ، ایمنی و زیبایی محل پارکینگ ساختمان را میتوانید بسیار بالاببرید. شرکت فرتو ترافیک با تولید انواع تجهیز پارکینگ از قبیل استاپر پارکینگ، ضربه گیر دیوار پارکینگ، تجهیزات مزاحمت پارکینگی، تجهیزات رمپ پارکینگ و انواع رنگ مناسب برای خط کشی پارکینگ در خدمت مشتریان خود می باشد.تشکر از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما