مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات رفلکتور سولار آلومینیومی با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

با انواع رفلکتور سولار آلومینیومی آشنا شویدعرضه رفلکتور سولار آلومینیومی مرغوب

رفلکتور سولار آلومینیومی از جمله محصولات و تجهیزات ترافیکی و ایمنی به شمار می رود که دارای موارد کاربرد بسیار گسترده ای می باشد. واردات رفلکتور سولار آلومینیومی با بهترین کیفیت به وسیله شرکت های معتبر به کشور ایران صورت پذیرفته است تا با استفاده از این رفلکتور ها بتوانند ایمنی جاده ‌ها را بسیار بیش تر کنند و حجم تصادفات و حوادث جاده ای را کاهش دهند.

واردات رفلکتور سولار آلومینیومی با بهترین کیفیت

با انواع رفلکتور سولار آلومینیومی آشنا شوید

با انواع رفلکتور سولار آلومینیومی آشنا شوید رفلکتور سولار آلومینیومی از جمله جدیدترین تجهیزات ترافیکی و ایمنی می ‌باشد که به بازار عرضه شده است. این محصول نور خورشید را به خود جذب می ‌کند و به صورت نیروی الکتریسیته در خود ذخیره می نماید. پس از آن این محصول در هنگامی که هوا تاریک می ‌شود چراغ های چشمک زنش فعال می گردند و اقدام به استفاده از نیروی ذخیره شده در طول روز می ‌کنند.

این محصول کار بازتاب نور را به وسیله ال ای دی هایی که روی بدنه آن تعبیه شده است انجام می دهد. لازم به ذکر است که رفلکتور سولار آلومینیومی در دو نوع یک طرفه و دو طرفه به بازار عرضه شده است و هر یک از این دو نوع توسط مشتریان قابل سفارش و تهیه می باشند. بدنه این رفلکتور ها همانطور که از نامشان پیداست از جنس آلومینیوم و شیشه ی مقاومی به نام پلی کربنات می باشد.

جهت نصب رفلکتور سولار آلومینیومی از پایه ای که در پشت این محصول تعبیه شده است استفاده می شود. این پایه ها در واقع روی آسفالت جاده ها قرار می‌ گیرند و با هدایت کردن رانندگان موجب تسهیل تردد در جاده ‌ها می ‌شوند. این رفلکتورها حدوداً ۱۲۰ ساعت شارژ درون خود ذخیره می کنند و این عدد، عدد قابل توجهی می باشد. این امر موجب می‌ شود که در روزهایی که هوا ابری است و امکان شارژ مجدد این دستگاه با استفاده از نور خورشید فراهم نیست دستگاه بتواند از شارژ ذخیره شده درونخود برای روشن کردن ال ای دی ها استفاده نماید.

عرضه رفلکتور سولار آلومینیومی مرغوب

عرضه رفلکتور سولار آلومینیومی مرغوب عرضه رفلکتور سولار آلومینیومی مرغوب به وسیله وب سایت ما انجام شده است. ما با تهیه ی با کیفیت ‌ترین و مرغوب ‌ترین رفلکتور های آلومینیومی و عرضه آن به مشتریان موجب شده ایم تا تهیه این کالا نسبت به گذشته بسیار آسان تر صورت پذیرد. در نتیجه افرادی که قصد تهیه این محصول را دارند می ‌توانند پس از اینکه به وب سایت ما مراجعه نمودند، با فیلتر کردن این محصول به صفحه اصلی فروش این کالا هدایت شوند و در این صفحه با مشخصات کردن تعداد رفلکتور مورد نظر خود، آن را سفارش دهند و اقدام  به تامین این کالا نمایند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید