Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 48 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
نیوجرسی پلاستیکی ایران و فواید استفاده از آن در کشور - فرتو ترافیک

نیوجرسی پلاستیکی ایران و فواید استفاده از آن در کشور

در این مطلب راجع به نیوجرسی پلاستیکی ایران و فواید استفاده از آن صحبت خواهیم کرد.  این قطعه ی پلاستیکی سخت و مقاوم، در کنار جاده ها و خیابان ها قرار دارد و دارای کاربرد ها و استفاده های بسیاری می باشد. از کاربرد های این بلوک ها می توان به جداسازی مسیر ها و راه ها و مسدود کردن جاده ها، اشاره کرد. این کالا که با نام نیوجرسی شناخته می شود، از جنس پلاستیک سخت و مقاوم است و در ابعاد و رنگ های متنوع تولید می شود.

نیوجرسی پلاستیکی ایران و فواید استفاده از آن در کشور

فواید استفاده از نیوجرسی پلاستیکی در کشور

فواید استفاده و واردات نیوجرسی پلاستیکی بسیار است که در زیر، به چند مورد از آن ها اشاره می نماییم.

 • جابجایی راحت به دلیل سبک بودن
 • قابلیت پر شدن با آب و ماسه
 • داشتن ورودی و خروجی آب و ماسه،
 • تنوع در تولید در رنگ های مختلف
 • جایگزینی برای قطعات بتنی
 • قابلیت بازیافت در صورت شکسته شدن
 • داشتن اتصال نری و مادگی برای استفاده در مسیرهای طولانی و کمترین امکان آسیب‌پذیری برای افرادی که آن ها را جابجا می کنند، از مزیت های استفاده از نیوجرسی پلاستیکی می باشد.

فروش نیوجرسی پلاستیکی عمده از طریق نمایندگی های مجاز فروش و همچنین فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور امکان پذیر می باشد و خریداران گرامی جهت کسب اطلاعات راجع به این محصول می توانند با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایند.

عرضه بدون واسطه نیوجرسی پلاستیکی در کشور

عرضه بدون واسطه نیوجرسی پلاستیکی و پخش نیوجرسی پلاستیکی در کشور توسط فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های مجاز در سراسر کشور، انجام می گیرد.

هدف از تولید نیوجرسی پلاستیکی،  جداسازی خطوط ترافیکی،  تفکیک محوطه های صنعتی و ایستگاه های کنار جاده می باشد. استفاده از  محصول با ابعاد و مشخصات مناسب در جداسازی معابر و جاده ها،  به سبب توانایی بالا در کنترل خودرو هایی که از مسیر منحرف می‌شوند،  می‌تواند بخش قابل توجهی از خسارات جانی و مالی و تصادفات را کاهش دهد.

شرکت های پخش کننده نیوجرسی پلاستیکی در ایران

شرکت های پخش کننده نیوجرسی پلاستیکی در ایرانشرکت های پخش کننده نیوجرسی پلاستیکی در ایران، ارائه دهنده ی این محصول به وزارت راه و ترابری،  سازمان راهداری و شهرداری های مناطق مختلف می باشند.

نمونه جهت عملیات احداث جاده ها،  مسیریابی ترافیکی و  و به عنوان خطوط تقسیم بزرگراه استفاده می گردد.

نیوجرسی شهرداری،  نوعی جداکننده بتنی مسلح می باشد که در ابعاد و رنگهای مختلف با مشخصات کیفی بالا تولید می گردد.

عوامل موثر در قیمت گذاری نیوجرسی پلاستیکی در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری نیوجرسی پلاستیکی در کشورقیمت نیوجرسی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. از  عوامل موثر در قیمت گذاری نیوجرسی پلاستیکی در کشور می توان به وزن قالب نیوجرسی اشاره کرد.

خریداران گرامی قبل از نحوه تعیین قیمت این محصول،  بهتر است تا با مشخصات فنی آن آشنا گردند. چون قیمت نیوجرسی پلاستیکی به وزن و کیفیت مواد اولیه بستگی دارد.

خرید نیوجرسی ترافیکی

یکی از موانع ترافیکی پر کاربرد، نیوجرسی ترافیکی می باشد که شامل نیوجرسی بتنی که ثابت بوده و نیوجرسی پلاستیکی که متحرک است، می باشد. در خرید نیوجرسی ترافیکی ابتدای امر باید بدانید که قصد خرید کدام نوع از آن را دارید، سپس بسته به استفاده ای که از آن ها می خواهید داشته باشید یکی از این دو مدل را در سایز و تعدادی متناسب با نیاز خود خریداری می کنید. البته لازم به ذکر است که کاربرد و استفاده نیوجرسی پلاستیکی ایران بیشتر از نوع بتنی آن است. زیرا نیوجرسی پلاستیکی سبک بوده و امکان حمل و نقل آن را آسان تر می کند.

همچنين استفاده از رنگ هایی هم چون قرمز و زرد در ساخت آن ها باعث می شود که بیشتر مورد توجه و دید رانندگان قرار گیرد و تنوع در سایز و ابعاد آن ها باعث می شود که بتوان از آن ها در جا های مختلفی همچون خیابان های شهر، پارکینگ ها و جاده ها استفاده کرد.

فواید استفاده از نیوجرسی پلاستیکی در کشور

نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی

نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی یکی از ابزار های ایمنی و ترافیکی می باشد که از آن برای جدا سازی دوربرگردان ها، به کار گیری در محل بازسازی جاده ها و پروژه های ساخت و ساز برای تامین امنیت کارگران مشغول به کار، در جاده هایی با عرض زیاد برای جدا کردن مسیر های دو طرفه و… استفاده می شود. نیوجرسی پلاستیکی ایران ویژگی های بسیاری دارد که بعضی از آنها عبارتند از:

 • وزن بسیار سبک و دارای قابلیت حمل و نقل راحت و آسان
 • دارای ساختاری مقاوم در برابر فشار و ضربه ناشی از برخورد وسایل نقلیه
 • با دوام و مقاوم در برابر نور خورشید، برف، باران شدید و طوفان
 • تنوع در رنگ ها و سایز و ابعاد

نیوجرسی های پلاستیکی را با آب و یا شن و ماسه می توان پر کرد تا به بلوکی سنگین تبدیل شود و در جای خود ثابت بماند. همچنین به دلیل داشتن درپوش تخلیه می توان بعد از اتمام کار داخل نیوجرسی را تخلیه کرده و آن را جا به جا کرد.

انواع نیوجرسی پلاستیکی

استفاده از نیوجرسی پلاستیکی ایران بسیار رایج است و در موارد بسیاری می توان از آن ها استفاده کرد. اما ابتدا باید بدانیم که هر کدام از انواع نیوجرسی پلاستیکی در کجا به کار برده می شود. انواع نیوجرسی پلاستیکی را می توان بر اساس ابعاد، ساختار و رنگ آن تقسیم بندی کرد و از آن ها در جای درست و مناسب آن استفاده کرد. همان طور که سایز های مختلف نیوجرسی کاربرد مختلف خود را دارند، رنگ های مختلف نیوجرسی ها هم کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال از نیوجرسی های قرمز و زرد در جاده های برون شهری برای جداسازی مسیر رفت و برگشت و جلب توجه بهتر راننده در شب استفاده می شوند.

و یا از نیوجرسی هایی با رنگ سفید برای ترکیب با نیوجرسی ترافیکی قرمز رنگ در جاده ها برای ایجاد حفاظ استفاده می شود. قبل از خرید نیوجرسی ترافیکی باید از نیوجرسی پلاستیکی متناسب با کار خود آگاهی پیدا کنید.

عرضه بدون واسطه نیوجرسی پلاستیکی در کشور

قیمت نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی پلاستیکی ایران را در پلیس راه ها، کناره بزرگراه ها و سطح شهر بسیار دیده ایم و از آن ها برای کاربرد های کوتاه مدت و موقت که نیاز به حمل و جا به جایی دارند استفاده می شود. برای خرید نیوجرسی های پلاستیکی در ابتدای امر باید بدانید که به کدام مدل آن و به چه تعداد نیازمند هستید تا هزینه کمتری را متحمل شوید. قیمت نیوجرسی پلاستیکی هم به عوامل بسیاری چون سایز و ابعاد نیوجرسی، وزن آن و مواد اولیه به کار رفته در آن که درجه یک یا دو است بستگی دارد.

این روز ها قیمت نیوجرسی های پلاستیکی نوسان زیادی دارد و شما می توانید برای اطلاع از قیمت نیوجرسی مد نظر خود با همکاران ما در پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی

موانع نیوجرسی پلاستیکی در کشور های مختلفی بنا به نیاز آن جامعه کاربرد های بسیاری دارد. نیوجرسی پلاستیکی ایران نیز همان طور که گفتیم کاربرد های گسترده ای دارد و در جاهای بسیاری از آن برای حفظ امنیت جاده ها و کنترل ترافیک و… استفاده می شود. تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی خوب می داند که رعایت تمام استاندارد ها در تولید این محصول بسیار حائز اهمیت است تا جان افراد در جاده ها حفظ شود. پس تولید کنندگان این محصول همیشه سعی بر رعایت استاندارد ها داشته اند تا محصول با کیفیتی را در اختیار مردم بگذارند.

هدف تولیدی ما نیز ساخت محصولات ترافیکی با کیفیت و استاندارد بوده و هست و با اطمینان می توانید سفارشات خود را به ما بسپارید.

13

 1. با سلام و احترام، نیوجرسی قیمت های مختلفی داره و بسته به جنس و استحکام و اندازه متفاوته،توی جاده ها خیلی با ارزش هستند گاهی خودرو و سرنشینانش رو از مرگ نجات میده توی معابر هم خیلی کاربرد داره،ممنون از توضیحات کاملتون

 2. سلام و خسته نباشید خیلی هم خوب بدون واسطه نیوجرسی پلاستیکی تو کشورمون توسط فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های مجاز ارائه میشه

 3. سلام وقتتون بخیر
  نیوجرسی که در کنار جاده ها و خیابان ها گذاشته می شود و به علت توانایی بالا در کنترل ماشین هایی که از مسیر منحرف می شوند می تواند سبب کاهش خسارت های جانی و مالی شود

 4. بااینکه نمیدونستم چیه ولی با خوندن متن و مطالب کامل و جامع فهمیدم که پراز کاربرده. ممنونم ازمتن و توضیح محصولتون

 5. سلام و درود خدمت شما میخواستم بدونم که این نیوجرسی های پلاستیکی رو اگر در تعداد بالا بخوایم خرید انجام بدیم به چه صورت قیمتش محاصبه میشه

  • سلام علیرضا عزیز. وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 6. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  خیلی محصولات عالی با کیفیت و بی نقصی تولید میکنید با سپاش از شرکت و سایت خوبتون.

 7. سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات کاملی که در اختیارمون قرار میدین و کمال تشکر از محصولات با کیفیتتون

 8. سلام وقت بخیر. نیوجرسی که درکنارجاده هاوخیابانهاگذاشته میشود برای کنترل ماشین هایی هست که ازمسیرمنحرف وارد میشوند.

  • سلام امین عزیز. روز بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 9. سلام و‌وقت بخیر فواید های نیوجرسی پلاستیکی این هستش کخ جابجایی راحت به دلیل سبک بودن
  قابلیت پر شدن با آب و ماسه
  داشتن ورودی و خروجی آب و ماسه،
  تنوع در تولید در رنگ های مختلف
  جایگزینی برای قطعات بتنی میباشد سپاس از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما