مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید کله قندی راه بند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات مهم کله قندی راه بند پلاستیکیقیمت انواع کله قندی راه بند

در مرکز خرید کله قندی راه بند شما می توانید مدل های مختلفی از این وسیله را مشاهده کرده و خرید خودتان را انجام دهید. تنوع در این مرکز خرید و کیفیت از مهمترین عواملی است که افراد این مرکز را برای خرید انتخاب می‌ کنند. شعبه های فعال آن در سراسر ایران وجود دارد و همچنین این مرکز خرید به صورت اینترنتی نیز فعالیت و کله قندی پلاستیکی و کالا های دیگر خودش را به فروش می رساند.

مرکز خرید کله قندی راه بند

مشخصات مهم کله قندی راه بند پلاستیکی

مشخصات مهم کله قندی راه بند پلاستیکی از پر استفاده ترین تجهیزاتی که در پارکینگ ‌ها و راه بند های خیابانی مورد استفاده قرار می گیرد کله قندی راه بند پلاستیکی می باشد. می‌ خواهیم برخی از مشخصات مهم این وسیله را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

  1. اولین مشخصه مهمی که در این وسیله وجود دارد، جنس آن است که معمولاً پلی اتیلن است و به خاطر جنسی که دارد انعطاف پذیر می باشد. از این وسیله برای ایجاد ایمن سازی معابر و کاهش میزان خطر در نقاط خطرناک استفاده می ‌شود.
  2. به دلیل شکل ظاهری و سطح مقطع بزرگی که دارد از مقاومت خوبی برخوردار می باشد و می توان آن را در سطوح با شیب های مختلف نیز استفاده کرد.
  3. معمولاً جنس بدنه آن از رنگ قرمز تشکیل می ‌شود که برای دیده شدن بهتر می باشد.
  4. با اندازه های مختلفی تولید می شود.
  5. این محصول به راحتی قابل جابجا شدن است و نیازی به نصب روی سطوح مورد نظر ندارد.
  6. همچنین این نوع از وسیله ها دارای دو نوع شبرنگ دار و بدون شبرنگ هستند که مدلی که شبرنگ دار می باشد برای افزایش دید رانندگان در شب استفاده می شود.

قیمت انواع کله قندی راه بند

قیمت انواع کله قندی راه بند کله قندی راه بند یکی از مهمترین تجهیزاتی است که به منظور کنترل سرعت خودروها، برای مشخص کردن مسیرهای مختلف، برای اینکه اتومبیل ها در مکان ‌هایی که پارک ممنوع است پارک نکنند و همچنین برای جلوگیری از برخورد خودروها به گاردریلی در کنار خیابان وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

از پلاستیک ساخته می ‌شوند و قیمت کله قندی راه بند نیز به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. کارخانه هایی که در زمینه تولید تجهیزات ایمنی فعالیت می ‌کند از بهترین تولید کنندگان این نوع از کله قندی ها هستند. جنس پلاستیک هایی که استفاده می شود، اندازه کیفیت و مرغوب بودن از مهمترین عوامل می باشد که بر روی قیمت ‌ها تأثیر می گذارد.

اگر به دنبال آشنایی بیشتر با جزئیات مربوط به این نوع از وسایل ایمنی هستید ما استفاده از وب سایت های اینترنتی که وجود دارد را به شما پیشنهاد می ‌کنیم. در این وبسایت، تمام جزئیات مربوط به این کالا آورده شده است و می توانید اطلاعات خودتان را در این زمینه تکمیل کنید و با قیمت های به روز شده نیز آشنایی بیشتری پیدا کند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید