Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز چراغ ترافیکی چشمک زن - فرتو ترافیک

قیمت روز چراغ ترافیکی چشمک زن

چراغ ترافیکی چشمک زن یکی از رایج ترین انواع محصولات ترافیکی است که در اقصی نقاط شهر ها نصب می شود. قیمت روز چراغ ترافیکی چشمک زن به عوامل متعددی وابسته است. در درجه اول نوع لامپی که در این چراغ ها تعبیه شده است، می تواند به صورت مستقیم بر روی قیمت این محصول تاثیر گذار باشد. جنس بدنه برند سازنده و محل تولید چراغ ترافیکی نیز از دیگر عواملی است که قیمت روز این محصول را تحت تأثیر قرار می دهد.

قیمت روز چراغ ترافیکی چشمک زن

آشنایی با انواع چراغ ترافیکی

آشنایی با انواع چراغ ترافیکی چراغ های ترافیکی یکی از انواع تجهیزات ترافیکی هستند که جهت ایجاد نظم شهری و کنترل ترافیک در مکان های مختلف نصب می شوند. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با انواع این چراغ ها، قصد داریم به بررسی نمونه های مختلف چراغ ترافیکی بپردازیم.

چراغ ترافیکی سولار: این چراغ ها یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین چراغ های ترافیکی شهری هستند که تامین انرژی آن ها توسط نور خورشید انجام می‌ شود. در قسمت بالای چراغ های ترافیکی سولار، پنل های خورشیدی نصب شده است که در روز های آفتابی این پنل ‌ها انرژی مورد نیاز را برای روشن شدن چراغ، در خود ذخیره می کنند. این چراغ ها طول عمر بالایی دارند و می توان با استفاده از آن ها در مصرف سوخت صرفه جویی کرد.

چراغ ترافیکی چشمک زن: این نوع چراغ های ترافیکی یکی از رایج ترین نمونه از چراغ ها می باشند که معمولا در مناطقی که به احتیاط رانندگان احتیاج است نصب می شود. چراغ های چشمک زن در دو رنگ قرمز و نارنجی در نظر گرفته می ‌شوند و به رانندگان هشدار می دهند که از سرعت خود در آن محل بکاهند.

یکی دیگر از نمونه های چراغ های ترافیکی چراغ هایی هستند که مخصوص افرادی که دچار کور رنگی هستند طراحی شده اند. در ساختار این چراغ ها، لامپ های کوچک ال ای دی به صورت اشکال مختلف مانند دست و غیره طراحی شده اند تا افرادی که نمی توانند رنگ چراغ ها را تشخیص دهند با استفاده از این اشکال دستور مربوطه را دریافت کنند.

آشنایی با تولیدکنندگان چراغ ترافیکی چشمک زن

آشنایی با تولیدکنندگان چراغ ترافیکی چشمک زن چراغ کنترل ترافیک یکی از تجهیزات ترافیکی شهری است که همان طور که از نامش پیدا است برای کنترل ترافیک در مکان های مختلف شهر نصب می شود و دستورات لازم را به شهروندان صادر می ‌کند. تولید کنندگان مختلفی در ایران به تولید انواع چراغ های ترافیکی مانند چراغ ترافیک چشمک زن فعالیت دارند و امروزه سعی دارند تا از قطعات و تجهیزاتی در ساختار چراغ ترافیکی استفاده کنند تا بتوانند سطح کیفی این چراغ ها را افزایش دهند.

معمولاً این تولید کنندگان از چراغ های ال ای دی در ساختار این محصولات ترافیکی استفاده می کنند. اکثر خریداران چراغ های ترافیکی سعی دارند تا قبل از خرید این محصولات با تولیدکنندگان آن ها آشنا شوند و از میزان اعتبار آن ها در بازار اطلاعات کسب کنند. هر چقدر تولید کنندگان چراغ های ترافیکی در بازار از اعتبار بالاتری بهره مند باشند، کیفیت این محصولات نیز افزایش پیدا می‌ کند.

2

  1. سلام خسته نباشید
    چراغ ترافیکی سولار: این چراغ ها یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین چراغ های ترافیکی شهری هستند که تامین انرژی آن ها توسط نور خورشید انجام می‌ شود. در قسمت بالای چراغ های ترافیکی سولار، پنل های خورشیدی نصب شده است که در روز های آفتابی این پنل ‌ها انرژی مورد نیاز را برای روشن شدن چراغ، در خود ذخیره می کنند

  2. سلام. چراغ های ترافیکی یکی از انواع تجهیزات ترافیکی هستند که جهت ایجاد نظم شهری و کنترل ترافیک در مکان های مختلف نصب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما