Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 30 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قيمت عمده فروش تابلوهاي ترافيکي معابر شهری - فرتو ترافیک

قيمت عمده فروش تابلوهاي ترافيکي معابر شهری

لیست قيمت فروش تابلوهاي ترافيکي اعم از انواع تابلوهای ترافيکي ال ای دی led ,تابلو ترافيکي vms , سولار ,تابلو ترافيکي گالوانیزه ,تابلوترافيکي گاردریل , و فریم تابلو ترافيکي ,تابلو علائم ترافيكي درمجموعه ما قابل دریافت میباشد.جهت دریافت لیست قيمت فروش تابلوهاي ترافيکي و شبرنگ جاده ای در تهران ,اصفهان ,مشهد ودیگر نقاط باما درارتباط باشید.

[toggle title=”پیشنهاد ویژه فروش تابلوهاي ترافيکي و شبرنگ” state=”open”]اگرتا آخر هفته جاری، محصولات خود را از طریق همین سایت سفارش دهید، از تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.[/toggle]

فروش تابلوهاي ترافيکي

 

در این طبقه از تابلوهای راهنمایی و رانندگی که بعنوان تابلوهای ترافيکي شناخته میشوند، ممکن است در آنها از انواع شبرنگهای با عمر کوتاه تر هم استفاده شود. که در صورت گرفتن تضمین بابت شبرنگ های چند ساله پیشنهاد میشود به تاریخ شبرنگهای چسبانده شده برروی سرتابلوها دقت شود.

فروش تابلوهاي ترافيکي

 

 

بررسی تاثیر قیمت شبرنگ ترافيکي در فروش تابلوهاي ترافيکي :

از آنجا که قیمت شبرنگ ترافيکي در قیمت تمام شده تابلوهای ترافيکي تاثیر بسزایی دارد بنابراین بسته به تخصیص اعتبار کارفرما و  نیاز و سفارش مشتری و پیمانکار از شبرنگ ترافيکي درانواع لانه زنبوری و شبرنگ ساده و رده مهندسی اعم از شبرنگ کیوالایت ژاپن- kiwalite و شبرنگ اوری امریکا- avery و شبرنگ تری ام امریکا- ۳m و شبرنگ DM و شبرنگ TAT و شبرنگ پریسماتیک و غیره به صورت شبرنگ ۳ ساله، ۵ ساله و ۷ساله نیز استفاده  میشود.

فروش تابلوهاي ترافيکي

 

 

تابلوهای ترافيکي شهری:

  1. تابلوهای انتظامی
  2. تابلوهای اخطاری
  3. تابلوهای اخباری
  4. تابلوهای محلی

تابلوهای ترافيکي نقش مهمی در کنترل عبور و مرور صحیح خودروها و همچنین هدایت هرچه بهتر  رانندگان ایفا میکند. نصب صحیح و کاربردی تابلوهای ترافيکي شهری میتواند باعث هدایت هرچه بهتر رانندگان شده و تداخل و ترافیک و تصادف ها را کاهش میدهد.

فروش تابلوهاي ترافيکي

نکته مهم و حائز اهمیت تعمیر و نگهداری صحیح از آنهاست، زیرا این امر نه تنها به بهبود شرایط ترافيکي کمک میکند بلکه از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید تا لیست قيمت فروش تابلوهاي ترافيکي برایتان فکس و یا ایمیل گردد.

 

فروش تابلوهاي ترافيکي
تابلو ترافيکي

مرکز فروش تجهیزات ترافیکی در تهران

امروزه‌ تجهیزات و یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولاتی هستند که از آنها برای حفظ امنیت خودروها، عابرین پیاده، مدیریت ترافیک و رعایت مقررات بهره مند شده و ازشون استفاده میشه.اکثر مشتریان ما تمایل به خرید اینترنتی تجهیزات ترافیکی دارند زیرا در حال حاضر وقت طلاست الخصوص با ترافیک های کلان شهر تهران و سختی جابه جایی ترجیح میدهند غیر حضوری خرید خود را انجام دهند. از مشتریان خوبمان باید به فروشگاه های تجهیزات ترافیکی در کرج، فروشگاه تجهیزات ترافیکی در شیراز، برخی مرکز فروش تجهیزات ترافیکی در تهران و… اشاره کنیم. شرکت فرتو ترافیک با سال ها سابقه تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی از قبیل علائم ترافیکی، وسایل کنترل ترافیک، موانع راهنمایی و رانندگی، قیف پارک ممنوع و… در خدمت شما خریداران عزیز می باشد. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است و سعی میکنیم محصولاتشان را با کمترین زمان و هزینه با بالاترین کیفیت به دست مشتریانمان برسانیم.فروش تابلوهاي ترافيکي

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما