Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 73 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه نیوجرسی پلاستیکی 100 سانتی متری در مشهد - فرتو ترافیک

فروشگاه نیوجرسی پلاستیکی 100 سانتی متری در مشهد

فروشگاه نیوجرسی پلاستیکی 100 سانتی متری در مشهد

نیوجرسی پلاستیکی مشهد، تجهیزات ایمنی ترافیکی و جاده سازی گام بزرگی در حفظ و امنیت افراد در حین تعمیرات جاده ای و سازه های ترافیکی و جاده ای بر داشته است. شرکت تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی و شبرنگ تی ای تی مشهد، توانسته است  با کیفیت ترین محصولات ترافیکی را تولید کند. فروشگاه نیوجرسی پلاستیکی ۱۰۰ سانتی متری در مشهد این محصول را به قیمت عمده به فروش می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

هر آنچه از نیوجرسی پلاستیکی نمی دانید

شاید بسیاری از شما پس از شنیدن نام نیوجرسی پلاستیکی مشهد، هیچ اطلاعاتی از آن نداشته اید و به دنبال شناخت آن رفته باشید. اما مطمئنا آن را بار ها و بار ها در خیابان ها دیده اید ولی نامش را نمی دانستید. ما در این قسمت هر آنچه از این محصول نمی دانید را به شما می آموزیم. نیوجرسی پلاستیکی مشهد، بلوک های پلاستیکی در سایز ها و  رنگ های مختلفی هستند که برای جداسازی و مسدود کردن جاده ها و خیابان ها در هنگام تعمیر یا باز سازی و یا ساخت یک مسیر از آن برای ورود خودرو استفاده می کنند.

این محصول ترافیکی توانسته است جلوی بسیاری از اتفاقات ناگوار را بگیرد و جان بسیاری از افراد را نجات دهد. چون مسلما بدون آن ها هر وسیله نقلیه ای بدون کم کردن سرعت به مسیر خود ادامه می دهد و ممکن است به درون چاله بیفتد و یا با تلّه ای از خاک برخورد کند.
یکی دیگر از کاربرد های این نیوجرسی پلاستیکی مشهد برای ارگان راهنمایی و رانندگی می باشد که برای تغییر مسیر خودرو های حین حرکت و یا یکطرفه کردن خیابان بسیار کاربرد دارد.

به طور کلی می توان این وسیله و سایر تجهیزات ترافیکی را انقلابی در راه سازی و فرهنگ ترافیکی دانست که جلوی بسیاری از مشکلات ترافیکی را گرفته است.

نیوجرسی پلاستیکی ترافیکی

نیوجرسی های پلاستیکی ترافیکی، به عنوان یک راهکار موثر برای کنترل و مدیریت ترافیک در جاده ها و محل های عمومی به کار می روند. این عناصر ترافیکی، با کیفیت بالا و ساختاری سبک وزن، امکان جابجایی و نصب آسان را به ارمغان می آورند. نیوجرسی های پلاستیکی ترافیکی از مواد قابل بازیافت ساخته شده‌اند و بنابراین سبب کاهش استفاده از مواد غیرقابل تجدیدپذیر و حفظ منابع طبیعی می شوند. این عناصر ترافیکی مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و اصطکاک با خودروها هستند. همچنین، نیوجرسی های پلاستیکی در دسته بندی های مختلف مانند ترافیک شهری، ساختمانی و روستایی قابل استفاده هستند.

قیمت عمده نیوجرسی پلاستیکی در مشهد

قیمت عمده نیوجرسی پلاستیکی در مشهد

همان طور که در ابتدا اشاره شد این محصول در شرکت تولیدی مشهد در سایز ها و رنگ های مختلف تولید می شود و همین امر سبب شده تا قیمت عمده نیوجرسی پلاستیکی مشهد بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها باشد. مشهد، به دلیل تولید زیاد به عنوان قطب تولیدی محصولات ترافیکی در ایران شناخته شده است و محصولات این شرکت به صورت روزانه در سراسر ایران و جهان توزیع می شود.

این تولیدات به دلیل کیفیت عالی و مقاومت در برابر ضربه و تغییرات جوی و در مقابل قیمت ارزان، توانسته است توجه بازار جهانی را جلب کند و صادرات آن به کشور های آسیایی گام بزرگی در میزان درآمد کشور داشته است و به عنوان یک تجارت موفق و پر سود شناخته شده است.

قیمت نیوجرسی پلاستیکی

قیمت نیوجرسی پلاستیکی یکی از عوامل اصلی در نظر گرفتن این نوع ترافیکی برای استفاده در موانع ترافیکی است. نیوجرسی‌های پلاستیکی به دلایل مختلفی مانند مقاومت در برابر عوامل جوی، دوام طولانی مدت، و سهولت در نصب و حمل و نقل، طرفداران زیادی دارند. قیمت نیوجرسی‌های پلاستیکی متناسب با کیفیت، ابعاد و قوانین بازار متغیر است. عوامل مؤثر بر قیمت شامل جنس پلاستیک، ضخامت نیوجرسی، رنگ، ابعاد و سازنده می‌شوند. به طور کلی، نیوجرسی‌های پلاستیکی قیمتی قابل قبول همراه با مزایای بیشتر نسبت به گزینه‌های سنتی ارائه می‌دهند.

نیوجرسی پلاستیکی مشهد

دلیل نام گذاری موانع نیوجرسی

موانع نیوجرسی یا نیوجرسی پلاستیکی مشهد به این دلیل این گونه نامیده می شوند که برای اولین بار در ایالت نیوجرسی معرفی و استفاده شدند. دقیقاً در سال 1955 بود که اولین مانع بتنی ترافیکی به ارتفاع تنها 46 سانتی متر نصب شد. که شبیه یک دیوار عمودی کم ارتفاع با یک لبه در اطرافش بود. سپس اولین مشکلات در برخورد های ایجاد شده مشاهده شد و قالب این محصول ترافیکی تغییر کرد. ارتفاع آن نیز جزء اولین تغییرات بود که از 46سانتیمتر به 60 سانتیمتر افزایش یافت. سپس نیز در سال 1959 به 81 سانتیمتر که ارتفاع فعلی ایم محصول ترافیکی است افزایش یافت.

در گام نخست، ایالت نیوجرسی از تست تصادف برای توسعه مانع استفاده نکرد. اما پس از مشاهده حوادثی که در برخورد و یا نزدیک شدن به این موانع اتفاق می افتاد فهمید مشکل از ارتفاع این موانع است و تنها بعداً به مرور متعهد شد که شکل این موانع و ارتفاع آن ها را تغییر دهد.

موانع پلاستیکی نیوجرسی

موانع پلاستیکی نیوجرسی در واقع موانعی هستن که برای استفاده از آنها معمولا داخلشان را پر از آب می کنند از این موانع در فرودگاه ، در بزرگراه و منطقه ساخت و ساز برای بالا بردن امنیت استفاده می شود. همچنین از نیوجرسی پلاستیکی مشهد پر از آب در جاده ها و بزرگراه ها برای کاهش انحراف وسایل نقلیه و کاهش تصادفات استفاده می شود. همچنین مناطق ساخت و ساز، پروژه های آب و فاضلاب و در موارد بلایای طبیعی از موانع نیوجرسی پلاستیکی استفاده می شود.

این موانع پلاستیکی نیوجرسی برای نیازهای کوتاه مدت بسیار مقرون به صرفه می باشد، آنها یک جایگزین اقتصادی خوب برای موانع بتنی بزرگراه هستند. همچنین می توان از آنها برای تغییر مسیر ترافیک یا عابران پیاده و ایجاد گذرگاه های عابر پیاده، مناطق بارگیری یا مناطق ساخت و ساز استفاده کرد. پس از قرار گرفتن، این موانع برای پایداری بیشتر داخل این موانع با آب (یا ماسه) نیز پر می شود. هر مانع دارای یک سوراخ پرکننده ۱۵ سانتی متری در قسمت بالایی و یک سوراخ تخلیه ۵ سانتی متری در قسمت پایینی آن است.

نیوجرسی پلاستیکی مشهد

فروش نیوجرسی ترافیکی

موانع پلاستیکی نیوجرسی توسط وزارت حمل و نقل آزمایش و تأیید شده است. این نیوجرسی پلاستیکی مشهد از پلی اتیلن مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده، این موانع پلاستیکی نیوجرسی ایمنی قابل حمل و بادوام از نظر جنس ساختاری در برابر ضربه و ضربه مقاوم مستحکم است. شرکت فرتو ترافیک اقدام به فروش نیوجرسی ترافیکی به صورت مستقیم و بدون واسطه کرده است. تا مشتریانمان به راحتی بتوانند بدونه واسطه از خودمان خرید خود را انجام دهند.

تولید نیوجرسی ترافیکی

در حال حاضر نیوجرسی پلاستیکی مشهد را میتوان به راحتی جابجا کرد و دوباره آن را پیکربندی کرد و اما برای پایداری بیشتر این موانع را با ماسه یا آب پر می کنند. همچنین این موانع دارای شکاف‌های لیفتراک قالب‌ گیری شده برای راحتی بیشتر است. استفاده از این موانع برای کارهای جاده ای یا پروژه های ساخت و ساز پارکینگ عالی است. به همین دلیل است که تولید نیوجرسی ترافیکی رونق بیشتری نسبت به قبل گرفته است. مانع ترافیکی پلاستیکی نیوجرسی وقتی با آب یا ماسه پر شود، آنگاه برآمدگی یا اعوجاج نیز نخواهد داشت.

نیوجرسی پلاستیکی مشهد

تولید کننده نیوجرسی ترافیکی

در واقع ما هیچ گاه کیفیت محصولات خود را فقط برای فروش بیشتر مانع های خود به خطر نمی اندازیم. زیرا برای ما به عنوان تولید کننده نیوجرسی ترافیکی ارائه محصول با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت است.در واقع برای ما اطمینان مشتریانمان از هر چیزی برایمان مهم تر است. ما بر این باوریم که محصولی داریم که از نظر کیفیتی از رقبایمان خوشایندتر است. این موانع ترافیکی یا همان نیوجرسی پلاستیکی مشهد همچنین با استاندارد بالاتری از نظر استحکام و یکپارچگی طراحی کرده ایم که احساس می کنیم محصولی برتر را برای کاربران در نهایت ایجاد می کند.

تمامی محصولات قبل از تحویل به مشتری از نظر استحکام و… تست می شوند.

فروشگاه نیوجرسی پلاستیکی 100 سانتی متری در مشهد

مرکز فروش نیوجرسی ترافیکی

در حال حاضر اکثر موانع نیوجرسی پلاستیکی مشهد ما اکنون دارای خطوط پر هستند. توصیه می کنیم فقط موانع دارای خطوط را تا جای مشخص شده پر کنید – پر کردن بیش از حد می تواند باعث برآمدگی می شود. همچنین برای جلوگیری از یخ زدن آب در داخل پیشنهاد ما استفاده از نمک یا کلرید کلسیم است. بهتر است بسته به دمای بیرون، در هر گالن از ۵۶ تا ۱۷۰ گرم کلرید کلسیم استفاده کنید. خوشبختانه در حال حاضر  شرکت فرتو ترافیک مرکز فروش نیوجرسی ترافیکی در مشهد، تهران و سایر شهر های ایران شناخته می شود و این افتخار ماست.

تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی

بلوک نیوجرسی ترافیکی در واقع یک مانع ترافیکی است که در دو جنس پلاستیکی و بتنی تولید می شود. تولید کننده نیوجرسی پلاستیکی این نکته را همیشه مد نظر خود دارد که نیوجرسی پلاستیکی همیشه راحت تر از نیوجرسی بتنی بوده است. نیوجرسی پلاستیکی مشهد از مقاومت بالایی برخوردار است و این باعث خرید عمده کارفرمایان شده است. نیوجرسی پلاستیکی برای جداسازی مسیر ترافیکی و انحراف خودرو ها از مسیر پروژه ها به کار می رود. نیوجرسی پلاستیکی بسیار مقاوم بوده و مانع ترافیکی عالی محسوب می شود.

هر آنچه از نیوجرسی پلاستیکی نمی دانید

نیوجرسی پلاستیکی با تمام شرایط آب و هوایی مختلف سازگار بوده و این یک مزیت بسیار بزرگ به حساب می آید. از دیگر مزیت های نیوجرسی پلاستیکی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. قابلیت حمل و نقل آسان این مانع ترافیکی.
 2. وجود راه ورودی و خروجی برای آب.
 3. مقاومت بسیار بالای آن.
 4. استفاده از مواد آنتی استاتیک و پلی اتیلن در ساخت این مانع ترافیکی.
 5.  قابلیت اتصال به هم
 6. جایگزین شدن به جای موانع بتنی.

ابعاد نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی پلاستیکی دارای ابعاد مختلفی است که هریک کارایی متفاوتی نیز دارند. نیوجرسی پلاستیکی مشهد اغلب به رنگ های قرمز و زرد تولید می شوند. چرا که این رنگ ها در شب و یا مواقعی که مه وجود دارد به رانندگان دید کافی می دهند. رنگ نیوجرسی بسیار با دوام و مقاوم است و اگر مدت زیادی زیر نور آفتاب و یا زیر برف و باران بماند نیز خراب نمی شود. ابعاد نیوجرسی پلاستیکی متفاوت است و شما هنگام خرید باید به این نکته توجه داشته باشید. نیوجرسی ها با هر ابعادی که داشته باشند، قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند.
با این کار آنها یک نوع دیوار امنیتی را می سازند.

در واقع مهم ترین کارایی نیوجرسی دیواره سازی و جدا سازی راه می باشد. شکل ظاهری نیوجرسی پلاستیکی به صورت مکعب مستطیل می باشد که دارای ابعاد مختلفی می باشد.

نیوجرسی پلاستیکی مشهد

نیوجرسی یک متری

همانطور که گفتیم، نیوجرسی پلاستیکی مشهد از ابعاد مختلفی ساخته شده اند. نیوجرسی یک متری یکی از این ابعاد می باشد. به طور کلی کارایی نیوجرسی پلاستیکی به شرح ذیل می باشد:

 • مسدود کردن راه خودرو ها.
 • حفاظت از کارگران راه سازی.
 • جداسازی مسیر ترافیکی.
 • جدا کردن مسیر بلوار ها.
 • به عنوان مانع امنیتی_تروریستی.
 • برای سیل بند.
 • ایمن کردن نقاط حساس خیابان ها
  و…

نیوجرسی پلاستیکی با قد بلند تر برای توقف خودرو ها و همچنین ماشین های سنگین استفاده می شود. نیوجرسی یک متری از مواد پلی اتیلنی و یا استاتیک ساخته شده اند.
این مواد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و این یک مزیت برای خرید نیوجرسی ترافیکی به حساب می آید.

نیوجرسی ترافیکی

نیوجرسی پلاستیکی مشهد هنگام قرار گرفتن در جای خود برای مقاومت و سنگین شدن وزن آن، با آب و یا شن و ماسه پر می شود. این قابلیت نیوجرسی که آب و یا شن و ماسه آن تخلیه می شود باعث استقبال بی نظیر مردم از این مانع ترافیکی شده است. چرا که در بعضی از پروژه ها حمل و نقل نیوجرسی بتنی سخت و طاقت فرسا بوده است. شما نیز هنگام خرید به این موضوع دقت داشته باشید که اگر حمل و نقلی آسان مد نظر شما می باشد، بهتر است نیوجرسی ترافیکی را تهیه نمایید.

اگر سوال های دیگری درباره نیوجرسی پلاستیکی مشهد دارید، می توانید با مشورت گرفتن چه از طریق تلفن و چه به صورت حضوری از کارشناسان زبده ی این محصولات به جواب سوالات خود برسید. بهتر است قبل از خرید، جنس و ابعاد مد نظر خود را انتخاب کرده باشید و با کارشناسان این حوزه مطرح کنید تا آنها به صورت حرفه ای شما را در خرید نیوجرسی ترافیکی راهنمایی کنند.

نیوجرسی پلاستیکی 2 متری

استفاده از نیوجرسی پلاستیکی ۲ متری به عنوان موانع ترافیکی یک راه حل مؤثر در بهبود جریان ترافیک و ایمنی راه‌ها است. این نیوجرسی ها با ابعاد ۲ متر در طول و ارتفاع و طراحی مناسب، منجر به کاهش حوادث و مشکلات ترافیکی در جاده‌ها می‌شوند. برخلاف یکسان بودن در اندازه‌ی ظاهری، نیوجرسی پلاستیکی ۲ متری دارای ویژگی‌هایی از جمله سبکی، قابل حملیت و قدرت مقاومت بالا است. با توجه به این که نیوجرسی پلاستیکی ۲ متری قابل جابجایی و نصب آسان است، می‌توان در هر زمان و محلی از آن‌ها استفاده کرد.

همچنین، خاصیت مقاومت در برابر عوامل جوی و پایداری ساختاری آن‌ها باعث می‌شود نیوجرسی ها برای مدت طولانی و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری بکار گرفته شوند.

23

 1. سلام وقتتون بخیر من بخاطر شغلم با وسایل ترافیکی من جمله محصول نیوجرسی پلاستیکی زیاد سروکار دارم و تشکر میکنم از سایت و مطالب مفیدی که قرار دادین و از خوبیای دیگه ای که این محصول داره اینه که راحت میشه جابجاش کرد و لازم نیست مثل بلوک های سیمانی حتمن از جرثقیل استفاده کرد
  ممنون برای تولید این محصولات که تنوع زیادی هم دارن و با قیمت مناسبی هم در دسترس هستن
  با تشکرات فراوان

 2. سلام و خسته نباشید طاعات و عبادتون قبول حق
  مرسی از سایت خوبتون که این همه اطلاعات در اختیار ما گزاشتید
  با موفقیت بیشتر انشالله

 3. سلام و عرض ادب و خسته نباشید.
  پنل دارای استحکام و مقاومت بالا هستش.. پیشنهاد میکنم خدا قوت

 4. با عرض سلام و خسته نباشید و با آرزوی قبولی طاعات در این ماه عزیز،ممنون از توضیحات کاملی که ذکر نمودید و جای هیچ سوالی رو باقی نزاشتین

 5. سلام و ادب
  یکی از دوستان مهد کودک و مرکز پیش دبستانی دارن . برای آموزش های بچه ها و برنامه هاشون به این محصولات شما نیاز دارن . احیانا سایز کوچکتر هم دارید ؟

  • سلام و وقت بخیر. جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

 6. سلام وقت بخیر ممنون از توضیحات خوبتون ببخشید درشهرستان نمایندگی فروش دارین؟؟

  • سلام و وقت بخیر. جهت مشاوره و خرید محصولات مجموعه با کارشناسان فروش ما درارتباط باشید

 7. سلام خداقوت خسته نباشید واقعا کاش بجای این دیواره های بتنی خطرناک از این نیوجرسی ها استفاده بشه که ایمن تر هستش

 8. شرکت تولیدی مشهد در سایز ها و رنگ های مختلف تولید می شود و همین امر سبب شده تا قیمت عمده نیوجرسی پلاستیکی مشهد بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها باشد.

  مشهد، به دلیل تولید زیاد به عنوان قطب تولیدی محصولات ترافیکی در ایران شناخته شده است و محصولات این شرکت به صورت روزانه در سراسر ایران و جهان توزیع می شود.

  این تولیدات به دلیل کیفیت عالی و مقاومت در برابر ضربه و تغییرات جوی و در مقابل قیمت ارزان، توانسته است

 9. سلام و وقت بخیر و تشکر بابت اطلاعات کامل سایتتون، تشکر از مجموعه فرتوترافیک ،نیوجرسی هادر مسدود کردن جاده ها،در جلوگیری از اتفاقات ناگوار خیلی سهیم بوده اند،جلوی چاله ها در خیابان ها نقش مهمی برای خودروها و سرنشینان داشته اند.

 10. با سلام خدمت دوستان عزیز مجموعه آرادخندان،وتشکر بابت معرفی ایزوگام اصفهان، بعنوان یک برند خوب درایزوگام،موفق و پرتوان باشید.

 11. سلام وقت بخیر. بیش تر در این مورد توضیح دهید که چگونه باید با آن کار کنیم؟ باتشکر.

  • سلام خانم یوسفی. روز بخیر
   مقالات رو مطالعه کنید.
   جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 12. سلام. این محصولات باید خیلی باکیفیت و استاندارد باشه. تا کمتر به تعويض نیاز پیدا کنه

 13. سلام خدا قوت شهرداری های محترم لطفاً برای زیباسازی شهرها از نیوجرسی های پلاستیکی سبک و متنوع در راه ها و جاده ها استفاده نمایید

 14. با سلام وعرض ادب .این محصولات مجموعه فرتو ترافیک که از جنس پلاستیکی هستن خیلی محکم ومقاومند وبرای امنیت وهشدار خیلی خوبه

 15.  سلام روز بخیر
  مجموعه فرتو مثل همیشه بهترین محصولات رو به بازار ارائه میکند. نیوجرسی های پلاستیکی این مجموعه بسیار کاربردی برای مواردی مثل تغییرمسیر خودرو وجلوگیری از ایجاد حوادث ناگوار و یا یک طرفه کردن خیابان بسیار کاربرد است.

 16. عرض ادب .محصولات نیوجرسی پلاستیکی در واقع انقلابی عظیم در صنعت راهسازی وترافیکی میباشد و ضامن سلامتی جامعه .با استفاده از این محصول و کیفیت و قیمت مناسب بسیاری از مشکلات ترافیکی حل شده و میزان تصادفات و اتفاقات پایین امده و این فوق العاده است

 17. با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان

  ۱۰۰trafik یکی از بهترین وب سایت‌هایی هست که با چندین سال سابقه‌ی کاری می‌تونه محصول‌هایی همچنون نیوجرسی پلاستیکی را ارائه بده تا هرکس به چنین محصولی نیاز داشته باشه بتونه ازش استفاده کنه هرکس قصد خرید داره می‌تونه ۱۰۰trafik را مرکز خرید خودش انتخاب کنه و‌یه محصول درجه یک و همچنین پرکاربرد را برای خود خریداری کنه.

 18. باسلام فرتو ترافیک نیوجرسی پلاستیکی برای بستن خیابان هنگام خرابی یاتعمیر جابه جایی آنها بسیار آسان است باتشکر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما