Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه مستقیم سرعت گیر پلاستیکی شبرنگ - فرتو ترافیک

عرضه مستقیم سرعت گیر پلاستیکی شبرنگ

عرضه مستقیم سرعت گیر پلاستیکی شبرنگ از مهمترین روش هایی بوده که با بهره مندی از آن می توان نمونه های عالی و درجه یک از این سرعت گیرها را با قیمت های بسیار عالی سفارش داد. در عرضه مستقیم شاهد آن هستیم که مشتریان می توانند از کیفیت و مرغوبیت جنس این سرعت گیرها اطمینان داشته باشند و آن را به صورت عمده سفارش دهند و بدین ترتیب در ازای دریافت تعداد زیادی از این سرعت گیرها قیمت های کمتر از حد معمول را بپردازند.

عرضه مستقیم سرعت گیر پلاستیکی شبرنگ

نکاتی در خصوص سرعت گیر پلاستیکی

نکاتی در خصوص سرعت گیر پلاستیکی یکی از مهمترین ابزارآلاتی که در حوزه ایمنی دسته بندی شده است سرعت گیر می باشد، وظیفه ای که این سرعت گیرها دارد از نامی که بر روی آن گذاشته شده مشخص است، کاستن از سرعت. طبیعتاً این امر در کاهش تصادفات و حفاظت از جان سرنشینان یک خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرعت گیرها که طول 30 سانتیمتر دارند و ارتفاع آن ها بین 7 تا 10 سانتیمتر است در بسیاری از معابر و خیابان ها، محل پارکینگ خودروها و… نصب می شوند و کارایی ویژه خود را به نمایش خواهند گذاشت.

سرعت گیرها از متریال های مختلفی ساخته شده اند که مدل های پلاستیکی از جمله آن ها به شمار می رود. شاید در نگاه اول تصور کنید که نمونه های پلاستیکی از سرعت گیر نمی تواند وزن اتومبیل را تحمل کند و در نتیجه زمانی که ماشین روی آن می رود خواهد شکست، در حالی که ابداً اینطور نیست و استحکام و پایداری مدل های پلاستیکی اگر نسبت به مدل های فلزی بیشتر نباشد کمتر هم نیست و این به دلیل استفاده از بهترین و درجه یک ترین متریال های پلاستیکی در تولید آن است.

از دیگر نکاتی که در خصوص سرعت گیرهای پلاستیکی باید به آن اشاره کنیم این است که این ممحصولات در نقش یک ضربه گیر قدرتمند عمل می کنند و آسیبی به لاستیک های خودرو وارد نخواهند کرد.

مراکز تولید انواع سرعت گیر پلاستیکی شبرنگ

مراکز تولید انواع سرعت گیر پلاستیکی شبرنگ تولید انواع سرعت گیر پلاستیکی شبرنگ در بسیاری از واحدهای تولیدی در کشورمان روند رو به رشدی را تجربه می کند، علت آن اهمیت استفاده از سرعت گیر در خیابان ها بوده که بخش مهمی از امنیت را تامین می کند و حوادث را کاهش خواهد داد

مراکز تولید سرعت گیر شبرنگ نمونه های عالی و درجه یک از این محصولات را با بهترین قیمت ها به بازار آورده و توانسته نیاز بازارهای کشورمان را تامین نماید، این مراکز تولیدی از تجهیزات و ابزارآلات بسیار هوشمند و قدرتمند استفاده می کنند تا بدین ترتیب فرآیند تولید انواع سرعت گیر افزایش پیدا کند و کیفیت این تولیدات تقویت شود.

2

  1. سلام و وقت بخیر،این سرعت گیر ها اگه نباشن بعضی از خودروها اصلا مراعات نمی کنن خصوصا نزدیک مهد کودک ها و دبستان ها،خودرو سوارها مجبورنسرعتشون رو کم کنن،خداروشکر که این سرعت گیر ها هستن

  2. سلام.یکی از مهمترین ابزارآلاتی که در حوزه ایمنی دسته بندی شده است سرعت گیر می باشد، وظیفه ای که این سرعت گیرها دارد از نامی که بر روی آن گذاشته شده مشخص است، کاستن از سرعت. طبیعتاً این امر در کاهش تصادفات و حفاظت از جان سرنشینان یک خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما