Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات انواع چراغ ترافیکی خورشیدی - فرتو ترافیک

صادرات انواع چراغ ترافیکی خورشیدی

چراغ ترافیکی خورشیدی ساخت ایران به کشورهای مختلف صادر می شود. این میزان صادرات در حجم زیادی انجام می شود و کمک زیادی به رونق تولید ملی می کند. کیفیت این کالاهای صادراتی به کشورهای دیگر بسیار بالا است. چراغ های راهنمایی و رانندگی اغلب به صورت عمده در بازار توزیع می شوند. عرضه اصلی این محصول باعث کاهش قیمت تمام شده آن در بازار می شود.

صادرات انواع چراغ ترافیکی خورشیدی

مشخصات کلی چراغ ترافیکی خورشیدی

مشخصات کلی چراغ ترافیکی خورشیدی

چراغ های راهنمایی خورشیدی توانسته اند از نظر اقتصادی خود را ثابت کنند. علاوه بر این، سازگار با محیط زیست و قابل اعتماد است. با توجه به درخواست مقامات برای کاهش هزینه ها و استفاده و خرید تجهیزات ترافیکی سازگار با محیط زیست، تعجب آور نیست که فناوری خورشیدی به عنوان یکی از جنبه های اصلی راه حل های مدیریت ترافیک انتخاب شده است.

تا باعث تاخیر و ترافیک سنگین در جاده ها نشود. به این ترتیب، سیم کشی یا کار برق باید در محل انجام شود و هر گونه اختلال احتمالی باید دوباره بررسی شود تا به حداقل برسد. از آنجا که در زیرساخت های سایت کاری انجام نشده است، چراغ راهنمایی خورشیدی به راحتی با یک تریلر قابل حمل است و فقط چند دقیقه پس از ورود به سایت فعال می شود.

با استفاده از چراغ راهنمایی خورشیدی در جاده می توانید مطمئن باشید که هزینه های برق کاهش یافته و به محیط زیست آسیبی نرسیده است. جالب است بدانید که 8 چراغ راهنمایی و رانندگی به اندازه یک خانه معمولی سه خوابه برق مصرف می کنند. علاوه بر موارد ذکر شده، چراغ راهنمایی معمولی که به برق وابسته است، هنگام خاموش شدن برق از کار می افتد و در نتیجه مشکلات ترافیکی ایجاد می شود.

در مقابل، چراغ راهنمایی خورشیدی که انرژی خود را تولید می کند، همچنین از ترافیک هنگام قطع برق محافظت می کند. بدون شک، استفاده از این بهترین چراغ خورشیدی در مناطقی که توزیع برق گسترده نیست، بسیار مفید است. زیرا این چراغ های راهنمایی به هیچ وجه به برق وابسته نیستند. جالب ترین نکته این است که امکان تبدیل هر چراغ راهنمایی برقی به چراغ راهنمایی خورشیدی وجود دارد.

قیمت عمده چراغ ترافیکی خورشیدی

قیمت عمده چراغ ترافیکی خورشیدی

خرید آخرین پروژکتور از وب سایت مرکز روشنایی ایران. سایت مرکز نورپردازی ایرانیان مرکز فروش چراغ ترافیکی جدیدترین پروژکتورها است. شما می توانید به راحتی و با زمان کم بهترین و با کیفیت ترین قطار پروژکتور را از ما بخرید. حال این سوال پیش می آید که پروژکتور چیست؟ در چه مکان هایی استفاده می شود؟ چه فوایدی دارد؟ این پروژکتورها از یک سری لامپ های کوچک به نام لامپ های LED استفاده می کنند، به همین دلیل به آنها پروژکتورهای LED نیز گفته می شود.

پروژکتورها گزینه خوبی برای لامپهای کم مصرف هستند. زیرا تا حد زیادی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند. دلیل این امر این است که قسمت زیادی از انرژی تولید شده توسط لامپ LED به نور تبدیل می شود و هیچ اتلاف انرژی در تولید گرمایش وجود ندارد. این کاملاً در تضاد با برخی از لامپهای دیگر است و استفاده از LED در پروژکتور را به یک مسئله مهم تبدیل می کند.

3

  1. با سلام ،این تکنولوژی بسیار به صرفه در صرفه جویی در مصرف برق هست و همچنین کابل کشی و …و اگه برق به هر دلیلی قطع بشه مشکل ترافیکی زیاد میشه و توی شهر های بزرگ مشکل ایجاد می کنه ،اگه به خودکفایی برسیم و صادر هم بکنیم با این همه انرژی خورشیدی که خدا در اختیار ما گذاشته فقط باید شکر گذار باشیم، خسته نباشید.

  2. سلام…
    از اطلاعاتی که دادید ممنونم … مهمترین دغدغه من مقاومت در تغییر شرایط آب و هوایی و خوردگی هست … شما چه تضمینی دراین رابطه دارید؟ در چند سال گذشته من بارها تجهیزلا ترافیکی را از سایت های مشابه خرید کردم و در ارائه این نوع اطمینان خاطر در مشتری عملکرد مطلوبی نداشتند و باعث سلب اعتماد مشتری نهایی شده. لطفا با پاسخگویی مناسب این تشویش رو از ذهن مشتری برارید و انتخاب محصول شما در سریع ترین فرایند نسبت به رقبا در ذهن مشتری تداعی بشه.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما