Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 37 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید انواع مانع ترافیکی پلاستیکی - فرتو ترافیک

خرید انواع مانع ترافیکی پلاستیکی

برای خرید انواع مانع ترافیکی پلاستیکی باید سعی کنید نمونه‌های تولید شده با بهترین پلاستیک را تهیه کرده تا طول عمر زیادی داشته باشند. به طور کلی می توانیم بگوییم که مانع های ترافیکی پلاستیکی جزو پر استفاده ترین محصولات در بخش شهری می باشد که شرکت های تولیدی آنها را در ابعاد مختلفی تهیه و تولید نموده که شما می توانید استفاده های زیادی از آنها داشته باشید. برخی از این محصولات با شبرنگ های رنگی تزیین شده اند که می توانند انعکاس دهنده نور در طول شب باشند.

خرید انواع مانع ترافیکی پلاستیکی

5 ویژگی مهم مانع ترافیکی مخروطی

5 ویژگی مهم مانع ترافیکی مخروطی هر کدام از مانع های ترافیکی دارای ویژگی هایی بوده که باعث افزایش محبوبیت آن‌ها شده است این محصولات در شکل و شمایل مختلفی تولید شده اند که نمونه‌های مخروطی و یا کله قندی جزو نمونه های پرطرفدار به حساب می‌آیند.

5 مورد از مهمترین ویژگی‌های انواع مانع ترافیکی مخروطی باکیفیت:

 1. طول عمر بالایی دارد.
 2. در برابر شرایط جوی مقاوم می باشد.
 3. در اندازه های مختلف طراحی و تولید شده است.
 4. تنوع رنگی بالایی دارد.
 5. وزن سبک و قابل حملی دارد.

ویژگی های ذکر شده از بارزترین ویژگی های انواع موانع ترافیکی می باشد که شرکت های تولیدی آنها را در دو نمونه فلزی و پلاستیکی به بازار ارائه نموده اند. به طور کلی می توانیم بگوییم که هر کدام از این محصولات دارای معایب و مزایای بوده که نمونه های پلاستیکی علاوه بر موارد ذکر شده، دارای قیمت کمتری نسبت به محصولات فلزی بوده و شما می توانید آنها را در اندازه های گوناگون خریداری نمایید.

یک محصول ترافیکی عالی علاوه بر داشتن شرایط ذکر شده، می بایست کیفیت بالایی داشته باشد تا ما بتوانیم آنها را در مکان های مختلف نیز مورد استفاده قرار دهیم، برترین محصولات تولیدی در برابر نور خورشید و یخبندان مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهند.

قیمت انواع مانع ترافیکی پلاستیکی

قیمت انواع مانع ترافیکی پلاستیکی مسئله مهمی که خریداران در هنگام تهیه انواع این محصولات با آن مواجه می شوند قیمت مانع ترافیکی می‌باشد که افراد همیشه به دنبال نمونه های با کیفیت با قیمت مناسب می باشند. به طور کلی می توانیم بگوییم که قیمت نهایی این محصولات با در نظر گرفتن اندازه، ضخامت، رنگ و شرکت تولیدی بود که شما می توانید با صرف هزینه پایین تر آنها را به شکل عمده نیز خریداری نمایید.

برخی از نمونه های ترافیکی در قسمت پیاده‌رو و برخی در بخش آسفالت به عنوان جداکننده مورد استفاده قرار می‌گیرد که امروز آنها را در رنگ های سبز، قرمز، نارنجی و آبی مشاهده می کنیم. شما خریداران عزیز برای اطلاع از قیمت دقیق این محصولات می توانید با ما ارتباط تلفنی برقرار نمایید.


خرید موانع ترافیکی

در حال حاضر موانع ترافیکی یا همان تجهیزات ترافیکی یکی از مهم ترین راه های ایمن سازی در جاده های درون شهری و برون شهری محسوب می شوند. در واقع با توجه به ارتباط مستقیمی که این محصولات با ایمنی و سلامت مردم در جاده ها و راه ها دارند استفاده از آنها بسیار با اهمیت می باشد به همین علت است که ما در این مقاله قصد داریم درمورد مزایای خرید موانع ترافیکی و همچنین ویژگی های آن ها ولزوم استفاده از آن برای شما توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.
در واقع موانع ترافیکی طیف وسیعی از محصولات را نیز شامل می شوند. در حال حاضر با توجه به افزایش تعداد جمعیت و وسایله های نقلیه موتوری تعداد حوادث رانندگی نیز افزایش پیدا می کنند. که درصد بالایی از این حوادث به علت خطا های انسانی و در واقع عدم رعایت قوانین و مقررات رانندگی می باشند . که برای مثال می توان مواردی همچون  سرعت غیر مجاز،انحراف به چپ، خواب آلودگی و… را اشاره کرد ولی درصدی از این حوادث نیز به این دلیل است که  جاده ها غیر استاندارد هستن، عدم نصب موانع ترافیکی و … می باشد . در واقع باید این را در نظر داشته باشیم که وقتی جاده ای در حال احداث کردن می باشد و باید از نظر طراحی به گونه ای ایجاد گردد که مانع از انحراف یافتن و یا خارج شدن وسیله نقلیه از جاده شود.مانع ترافیکی پلاستیکی
شرکت فرتو ترافیک در ابتدا با فروش تجهیزات ترافیکی مشهد شروع به فعالیت خود کرد و در حال حاضر در تهران مشغول فعالیت می باشد. اما اکنون با تولید و فروش بهترین و با کیفیت ترین محصولات و تجهیزات ترافیکی درون و برون شهری الخصوص در زمینه تولید موانع ترافیکی توانسته به یکی از ارزه کنندگان بزرگ این محصول در تهران مبدل شود. برای اطلاع از مشخصات محصولات و قیمت مانع ترافیکی از قبیل قیمت استوانه ترافیکی، قیمت بشکه ترافیکی ، نیوجرسی و … کافیست به کاتالوگ ها و لیست قیمت های ارائه شده بر روی سایت مراجعه کنید. شما می توانید جهت پرسش هر گونه سوال در خصوص مشخصات و قیمت محصولات با همکاران ما تماس داشته باشید. همچنین جهت خرید موانع ترافیکی کافیست با همکارانمان در واحد فروش تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت کنید.

 

مانع ترافیکی پلاستیکی   انواع موانع ترافیکی پلاستیکی

در حال حاضر استفاده از موانع پلاستیکی ترافیکی که با آب پر میشوند یکی از بهترین انتخاب ها برای بستن و محدود کردن یک راه است یا میتواند هدایت کننده راننده ها و عابرین پیاده تلقی شود. با توجه به خاصیت تطبیق پذیری این محصول و منفعت اقتصادی این گونه موانع ترافیکی می‌توان گفت استفاده از آن ها در مشخص کردن منطقه های ساخت و ساز و تغییر مکان موقت ترافیکی به منظور راهنمایی کردن خودروها و عابران پیاده بهترین انتخاب محسوب می شود. از محصولات ترافیکی پلاستیکی برای مدیریت کردن ترافیک در خیابان ها و بزرگراه ها همچنین حفظ ایمنی مناطق خطرناک یا محدوده‌ی کاری در پروژه های عمرانی و در مواقع بسیار مهم به عنوان نشانه گذاری‌های کردن موقت مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع از این محصولات ترافیکی در هر موقعیتی و مکانی، به منظور جدا کردن ترافیک به ساده ترین روش ممکن و امنیت بخشی کامل برای شهروندان می‌توانند استفاده شوند.

 • موانع مخروطی (مخروط ترافیکی) یا کله قندی های ترافیکی
 • سرعتگیر های ترافیکی
 • استوانه های ترافیکی
 • کاشن تانک ها ترافیکی
 • بشکه های ترافیکی
 • موانع نیوجرسی ترافیکی

جهت خرید موانع ترافیکی کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و سفارش خوود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان به دستتان برسد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما