Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 43 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کنندگان کاشن تانک خیابان - فرتو ترافیک

تولید کنندگان کاشن تانک خیابان

تولید کنندگان کاشن تانک خیابانی معمولاً این تجهیزات ترافیکی را با کیفیتی بالا تهیه می کنند تا بتوانند نیاز مردم را برطرف کنند. کاشن تانک خیابانی تاثیر بسزایی در پیشگیری از بروز حوادث رانندگی و تصادف های شدید دارد.

با توجه به این موارد روز به روز به کاربرد این کالا بیشتر پی می بریم. امروز تجهیزات ترافیکی و جایگاه ویژه‌ ای در راهنمایی و رانندگی داشته و توانسته حجم بسیار زیادی از بار ترافیکی را کم کند.

تولید کنندگان کاشن تانک خیابان

باکیفیت ترین انواع کاشن تانک ترافیکی کدامند؟

 

با کیفیت ترین نوع کاشن تانک ترافیکی:

با کیفیت ترین نوع کاشن تانک از جنس پلاستیک سخت تولید شده است که در همه مکان ها و شرایط می تواند به خوبی نیاز افراد را برطرف کند.

شکل ظاهری کاشن تانک ترافیکی:

کاشن تانک ترافیکی نوعی مخزن خمیده می باشد که بر روی سطح آن با نوارهای شبرنگ پوشانده شده است. این کاشن تانک ها جهت هشدار و آگاه سازی رانندگان در مواقع مختلف در خیابان ها و جاده ها می باشد.

جنس کاشن تانک ترافیکی از چیست؟

جنس این هشدار دهنده از پلاستیک فشرده و نوعی ترکیب به نام پلی اتیلن می باشد. این هشدار دهنده دارای استحکام بالایی است و در شرایط مختلف آب و هوایی قابل نصب بوده و کیفیت خود را از دست نمی دهد و خراب نمی شود.

باکیفیت ترین انواع کاشن تانک ترافیکی کدامند؟

آشنایی با کاربرد کاشن تانک ترافیکی:

  • در محدوده ‌هایی از خیابان ها و یا جاده‌هایی که غالباً دچار ترافیک سنگین می‌ شوند، جهت جدا کردن خطوط خودروها و منظم کردن نحوه قرار گیری آنها قابل استفاده می باشد. در واقع تا حد زیادی از برخورد احتمالی خودروها با همدیگر پیشگیری می کنند.
  • در مکان هایی که جاده و یا خیابان ممکن است دارای چند مسیر شود با استفاده از کاشن تانک می ‌توان تغییر مسیر را به راننده هشدار داد و راهنمای خوبی برای تعیین مسیرهای جاده ها و یا خیابان ها در روز و یا شب باشد.
  • جهت پیشگیری از برخورد وسایل نقلیه با انواع مختلف در خیابان ‌ها و جاده‌ ها

اصولاً کاشن تانک ترافیکی از ترکیبی از مواد مختلف پر شده است. مثلاً ممکن است از ترکیب شن و ماسه و یا آب پر شده باشد. هدف اصلی استفاده از کاشن تانک ترافیکی پیشگیری از برخورد رانندگان و وسایل نقلیه با سرعت زیاد به گاردریل می باشد.

نحوه خرید انواع کاشن تانک ترافیکی:

کاشن تانک ترافیکی را می ‌توان به دو شیوه خریداری کنید. روش اول خرید حضوری می باشد و روش دوم خرید غیر حضوری است. در روش دوم با حذف واسطه‌ها و صرف هزینه کمتر می توان این کالا را تهیه نمود.

قیمت انواع کاشن تانک خیابان

قیمت انواع کاشن تانک خیابان

با توجه به وجود نوسان قیمت ها در بازار عرضه انواع تجهیزات ترافیکی، نمی‌ توانیم قیمت دقیقی برای کاشن تانک خیابانی در نظر بگیریم. ولی چنانچه شما مشتریان محترم تمایل به استعلام قیمت های تقریبی انواع کاشن تانک دارید می توانید به واحد فروش ما مراجعه کرده و با آنها در ارتباط باشید.

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت کاشن تانک ترافیکی:

  • سایز کاشن تانک
  • قیمت روز
  • جنس کاشن تانک
  • کیفیت
  • برند تولیدی

قیمت کاشن تانک ترافیکی

کاشن تانک ترافیکی مخزنی است از جنس پلاستیک که به شکل خمیده طراحی شده است. از این محصول آگاهی دادن به رانندگان استفاده می شود و محصولی پر کاربرد و مقاوم است که به منظور اطلاع رسانی و هشدار خطر به رانندگان در محدودیت مسیرهای عبوری و همچنین در نزدیکی تقاطع هایی که رانندگان نیاز به تغییر مسیر دارند، نصب می شود. برای این منظور از بشکه ترافیکی دست دوم ،بشکه ترافیکی 105 سانتی متری یا بشکه ایمنی ترافیکی هم استفاده میشود. برای خرید بشکه ایمنی و کاشن تانک خیابان ،انواع تابلو و تجهیزات ترافیکی شرکت فرتو ترافیک در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

کاشن تانک چیست؟

در پاسخ به سوال کاشن تانک چیست؟ باید گفت اگر شما هم تجربه رانندگی کردن در آزادراه ها و بزرگراه ها  را داشته باشید، حتما کاشن تانک ها را در این مسیر ها مشاهده کرده اید. شکل ظاهری کاشن تانک ها شبیه به یک مخزن بزرگ است که ارتفاع آن به ۹۰ سانتی متر می رسد و سطح بیرونی این وسیله به صورت خمیده طراحی و ساخته شده است. از این وسیله در مکان هایی همچون مسیر های خروجی بزرگراه و در کنار جاده ها استفاده می شود. کاشن تانک خیابان در واقع یکی از بهترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید که از بسیاری از حوادث و تصادفات جلوگیری می کند. این وسیله ترافیکی از جنس پلی اتیلن بوده و وزن تقریبی آن ۲۸ کیلو گرم می باشد. جنس آن باعث شده است تا در برابر ضربه و شرایط جوی بد و ناپایدار مقاومت خود را حفظ کند و آسیب نبیند. قسمت داخلی این دستگاه را می توان با آب و یا خاک پر کرد تا سنگین شده و به راحتی جا به جا نشود‌.

کاشن تانک خیابان

خرید کاشن تانک

همانطور که در قسمت های قبلی بیان کردیم کاشن تانک خیابان از جمله تجهیزات ترافیکی است‌ که‌ می تواند از حوادث زیادی جلوگیری کرده و سلامت افراد را تضمین کند و به همین خاطر خرید و استفاده از آن در قسمت هایی از آزادراه و بزرگراه ها توصیه می شود‌‌. کاشن تانک به علت شکل ساختاری و جنس و رنگی که دارد هم در طول روز و هم در طول شب به خوبی مشخص است و رانندگان را می تواند متوجه خطر های موجود کند و این مورد نشان دهنده اهمیت خرید کاشن تانک است‌. یکی دیگر از ویژگی این تجهیزات و وسایل ترافیکی این است که می توان آن ها را به راحتی حمل کرد و حمل و نقل آسان آن باعث می شود تا هزینه های ما کاهش پیدا کند. البته در زمان خرید آن باید به این نکته توجه داشت که آن را از مراکز معتبر باید خریداری کرد.

تولید کننده کاشن تانک

کاشن تانک از جمله تجهیزات ترافیکی است‌ که‌ در سراسر جهان از آن استفاده می شود و علت آن ویژگی های این وسیله همچون مقاومت در برابر نور خورشید و شرایط جوی مختلف، استفاده از نوار شبرنگ در ساخت این محصول و امکان مشاهده و دیدن آن در شب و روز توسط رانندگان، حمل آسان و… می باشد. با وجود تمامی این موارد اگر این وسیله از مراکز و تولید کننده کاشن تانک معتبر تهیه نشود، امکان دارد که نه تنها از بروز خطر و حادثه جلوگیری نکند بلکه خود باعث ایجاد حادثه شود. به همین خاطر پیدا کردن یک تولید کننده معتبر که کاشن تانک خیابان را با استفاده از موادی درجه یک تولید کند و محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد، مهم ترین گام در این مسیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما