Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولیدکنندگان نیوجرسی پلاستیکی مدل 105 سانتی متری - فرتو ترافیک

تولیدکنندگان نیوجرسی پلاستیکی مدل 105 سانتی متری

استفاده از انواع سازه ها برای مسدود کردن جاده ها و یا ایمن سازی آنها بسیار متداول است این لوازم که به نیوجرسی معروف هستند در دو نوع بتنی و پلاستیکی در بازار وجود دارند. یکی از انواع مختلف نیوجرسی پلاستیکی مدل ۱۰۵ سانتی متری آن می باشد. انواع نیوجرسی پلاستیکی کدامند و قیمت روز این محصول در کرج چقدر است؟ در ضمن به چه شکل می توان آن را از تولیدکنندگان این محصول خریداری کرد؟

تولیدکنندگان نیوجرسی پلاستیکی مدل 105 سانتی متری

معرفی اجمالی انواع نیوجرسی پلاستیکی

معرفی اجمالی انواع نیوجرسی پلاستیکی

استفاده از موانع بتنی برای مسدود کردن و ایمن‌سازی جاده‌ها نیاز به صرف هزینه بالا برای تهیه و حمل و نقل  آنها دارد. با گسترش صنایع پتروشیمی و تولید انواع مواد پلیمری از جمله پلی اتیلن انواع مختلف نیوجرسی پلاستیکی به بازار لوازم ترافیکی عرضه شد.

از ویژگی های انواع نیوجرسی پلاستیکی استحکام بالا در برابر عوامل مخرب ازجمله رطوبت و ضربه است. به طوری که با تماس بلند مدت رطوبت و باران با این موانع هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی شود.

این محصولات غالباً در دو رنگ زرد و قرمز  ساخته می شوند و به همین جهت باعث جلب توجه بیشتر در مسیر های ترافیکی هستند.

این موانع پلاستیکی در ابعاد  105، 155 و 200 سانتی متری  در بازار وجود دارد که هر یک برای کاربردهای مشخص مناسب می باشند.

انواع نیوجرسی پلاستیکی به صورت بسته ‏و یا دارای درب تولید شده‌اند. این موانع پلاستیکی وزن بسیار کمی در مقایسه با انواع بتنی دارند و حمل و نقل آنها به راحتی صورت می گیرد.

در انواع درب دار این لوازم ترافیکی می توان آب یا شن و ماسه ریخت و به این ترتیب کاربرد بیشتری برای مسدود کردن یا جدا کردن طولانی مدت مسیرهای ترافیکی دارند.

جنس انواع مختلف این محصولات به شکلی است که در اثر برخورد وسیله نقلیه به آنها صدمه ای به خودرو وارد نمی‌شود.

قیمت روز نیوجرسی پلاستیکی در کرج

قیمت روز نیوجرسی پلاستیکی در کرج

چنانچه در زمینه فروش لوازم ترافیکی دارای فروشگاه می باشید و یا به صادرات این محصولات به کشورهای همسایه اشتغال دارید. استفاده از نیوجرسی پلاستیکی می تواند گزینه بسیار مناسبی براي توسعه کسب و کار و تجارت شما باشد.

براي خريد این محصول می توانيد با تولید کننده نیوجرسی در کرج ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از سایر مشخصات این محصول و قیمت روز نیوجرسی، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال خواهد شد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و بنابراین با قیمت ارزان تری می توانيد آن را به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما