Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/vhzstpwo/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
اهمیت صادرات نیوجرسی پلاستیکی ایران - فرتو ترافیک

اهمیت صادرات نیوجرسی پلاستیکی ایران

نیوجرسی در دو جنس بتنی و پلاستیکی در بازار وجود دارد که نوع پلاستیکی آن به دلیل وزن کم و قیمت ارزان کاربردهای بسیار زیادی دارد. فراوانی مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت نیوجرسی در ایران باعث شده است که تولید این محصول در کشور ما علاوه بر تامین نیازهای داخلی تامین کننده نیاز صادراتی نیز باشد . اهمیت صادرات نیوجرسی به عنوان یکی از منابع درآمد ارزی بسیار زیاد است تا از خام فروشی مواد پلاستیکی جلوگیری شود. صادرات نیوجرسی پلاستیکی ایران علاوه بر ایجاد اشتغال در داخل می‌ تواند منبع درآمدی مناسبی برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان هم باشد.

اهمیت صادرات نیوجرسی پلاستیکی ایران

کاربرد انواع نیوجرسی پلاستیکی

کاربرد انواع نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی پلاستیکی محصول بسیار پرکاربرد در صنعت ترافیک می باشد از این وسیله برای جدا کردن انواع مختلف مسیرها به صورت موقتی استفاده می‌ شود  به همین دلیل می‌ توان این نیوجرسی را در جاده‌ها و خیابان‌ های اصلی مشاهده نمود. علاوه بر این بر سر دوربرگردان ها نیز استفاده از این محصولات بسیار مناسب است و نحوه طراحی این آنها به گونه ای است که می توان آنها را با شن یا آب پر کرده و مسیرها را به خوبی مسدود نمود.

از این وسیله پلاستیکی می توان برای مسدود کردن مسیرهای عبور خودرو استفاده کرد همچنین می توان برای هدایت مسیر خودروها نیز آن را به کار برد. این محصولات به گونه ای طراحی شده است که در طرفین خود دارای نری و مادگی هستند و به همین خاطر امکان اتصال آنها به راحتی به هم وجود دارد تا هدایت و بستن مسیرها با این وسیله بسیار راحت تر باشد.

این قطعات پلاستیکی جایگزین بسیار مناسبی برای قطعات بتنی هستند و حمل و نقل و جابجایی آنها نیز بسیار راحت تر می باشد. نیوجرسی ها جهت ایمن سازی کناره خیابان یا جاده هایی که عملیات عمرانی در آنها انجام می‌شود نیز بسیار پر کاربرد هستند.

شرکت عرضه نیوجرسی پلاستیکی ایران

شرکت عرضه نیوجرسی پلاستیکی ایران

شرکت عرضه نیوجرسی پلاستیکی ایران جهت تامین نیاز بخش های مختلف از جمله ترافیک و  راهداری اقدام به ارائه این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف نموده است. این شرکت  بهترین انواع نیوجرسی را که از ماده اولیه با کیفیت و دست اول به دست آمده است در اختیار خریداران قرار می‌ دهد.

وب سایت ارائه شده توسط این شرکت همه انواع محصول نیوجرسی را به خریداران خود معرفی کرده است و قیمت روز هر یک از آنها نیز به طور کامل و دقیق درج شده است؛ به این ترتیب خریدار می تواند با مراجعه به این وب سایت اطلاعات مورد نیاز خود در مورد این محصول را به دست آورد و سفارش خرید آن را به صورت اینترنتی اعلام کند.

1

  1. سلام. نیوجرسی پلاستیکی محصول بسیار پرکاربرد در صنعت ترافیک می باشد از این وسیله برای جدا کردن انواع مختلف مسیرها به صورت موقتی استفاده می‌ شود به همین دلیل می‌ توان این نیوجرسی را در جاده‌ها و خیابان‌ های اصلی مشاهده نمود. علاوه بر این بر سر دوربرگردان ها نیز استفاده از این محصولات بسیار مناسب است و نحوه طراحی این آنها به گونه ای است که می توان آنها را با شن یا آب پر کرده و مسیرها را به خوبی مسدود کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما